SUNDAY CHILLOUT by CC

03.07.2016

Prvý oficiálny meeting klubu CarCommunity aj napriek upršanému počasiu vytiahol na nohy zhruba 40 áut. Nechýbali kluby Sexi Slipy Crew či BardUnited a mnohí iní. Ukázali sa zaujímavé oldtimery, performance autá, zástupca drifterskej komunity či dokonca Toyota Supra s pravostranným riadením.

Autá sa začali zbierať od 11-tej hodiny a po McDonaldskej kávičke a burgeríku okolo dvanástej sa už bolo naozaj na čo pozerať. O hudobný podmaz sa staralo Mirove oranžové Grande Punto s naloženým audiom od Ground Zero, ktorý vydržal hrať 6 hodín na baterke, za čo mu pekne ďakujeme.

Program tvoril Show'n'Shine a CarLimbo. Štýl hodnotenia áut Sh'n'Sh pozostával z lajkovania áut nalepením lajku na okno. Každé auto čo prišlo na zraz dostalo 5 hlasov a mohlo sa rozhodnúť komu a koľko lajkov dá, mohol aj všetky sebe.

TOP 5:

  1. Škoda Favorit SHERIFF - 23 hlasov
  2. BMW E30 335i - 17 hlasov
  3. VW Passat SNICKERS - 15 hlasov
  4. Škoda Octavia RS2 - 13 hlasov
  5. Lexus IS Fsport - 12 hlasov (135 cm)
  6. VW Golf 4 - 12 hlasov (137,5cm)

Šieste miesto v Shownshine / TOP5 obsadil Filip s Golfom 4 na zlatých R19 X5 diskoch no bohužiaľ jeho konkurent s Lexusom IS Fsport na 20" Vossen Wheels bol v rozstrele nižší o cca 2cm a tým pádom sa nedostal do TOP5.

LOWEST:

  1. VW Jetta CAT - 125cm (static)
  2. VW Golf 3 - 125cm (airride)

Podobne v CARLIMBO sa Dedova Jetta CAT a Robov Golf MK3 zasekli zhodne na 125cm, no prihliadali sme na to, že v Jette je static resp. pevný podvozok a v Robovej MK3 je vzduchový podvozok, čím má určitú výhodu a preto sme Jettu dali na prvé miesto v tejto súťaži.

Na záver ďakujeme všetkým, ktorý aj napriek upršanej nedeli prišli a podporili tak túto akciu svojou účasťou a zároveň sme sa všetci mali na čo pozerať, a veru bolo na čo. V neposledom rade ďakujeme aj manažmentu obchodného centra Eurovea Galleria, že nám dovolili využiť ich parkovisko na naše stretnutie.

Tešíme sa na budúce stretnutie zase na nejakej zaujímavej lokalite.

Team CC

 

Viac foto na FB https://www.facebook.com/carcommunity.eu/?fref=ts

 

Autor: admin


Komentáre
{{ comment.name|capitalize }} - {{ comment.created_at }}
{{{ comment.comment|makeLinks }}}
HORE