Ako funguje webstránka ?

26.04.2016

registrácia

Stránka je určená pre milovníkov upravených automobilov. Nakoľko kladieme dôraz na kvalitu a nie kvantitu - treba sa zaregistrovať - po registrácii sa odomkne tvoj profil a musíš počkať na schválenie auta. Po schválení auta môžeš začať pridávať na nástenku informácie a fotky o tvojom projekte. Projektov môžeš mať aj viac pod jedným profilom.

platba

Majitelia áut majú členstvo zadarmo. Fotografi aj partneri majú členstvo spoplatnené - no môžu si tu prezentovať svoju profesionálnu robotu. Platí sa až po prvom mesiaci, potom uvidia či sa im to páči a rozhodnú sa, či pokračujú alebo nie.

kategórie

člen - je 12 kategórii úprav, ktorým smerom pôjdeš je na tebe

fotograf - je človek čo fotí za peniaze kvalitné fotky pre teba

partner - je človek alebo firma, ktorá podniká v automobilovom priemysle a chce sa ukázať na tejto stránke akú super robotu robí

môj profil a moja garáž

tlačidlom MÔJ PROFIL sa dostaneš do svojho profilu, ktorý môžeš kedykoľvek upraviť.

tlačidlom MÔJA GARÁŽ sa dostaneš do virtuálnej garáže s tvojimi autami, každý projekt má svoju vlastnú nástenku / vlákno.

Tvoj celý projekt sa dá lajkovať, a tí najlajkovaneší budú určite ocenení.

moja časová os/ vlákno

každé auto má svoje vlákno do ktorého pridávaj fotky úprav. Môžeš mať na jeden profil aj viac áut rovnakej alebo inej kategórie. Na časovú os sa dostaneš MOJA GARAZ - klik na AUTO - NÁSTENKA.

úvod

tú su zobrazené posledné príspevky z tvojej časovej osi. Prví sú partneri, členovia, fotografi a akcie. Pod nimi nájdeš kalendár s akciami a mapou.

event

akciu nájdeš v úvode v novinkách, v kalendári preklikom na akciu alebo v sekcii kalendár. Na event sa môžeš prihlásiť aby ostatní členovia vedeli, že ideš a pôjdu tiež s tebou.

ak by ste vedeli o dobrom evente a nie je tu, kľudne mi napíšte a pridám ho do kalendára.

bazár

Bazár je viditeľný iba pre registrovaných úživateľov. Sem vkladaj svoje veci na predaj.

shop

Predaj značkového CarCommunity merchu pre teba.

 

Autor: admin


Komentáre
{{ comment.name|capitalize }} - {{ comment.created_at }}
{{{ comment.comment|makeLinks }}}
HORE