Chillout 2 by CarCommunity

03.10.2016

Akcia Chillout 2 nadväzovala na predošlú jednotku a niesla sa vo veľmi podobnom duchu kvality nad kvantitou, čo pochvaľovali mnohí. Lokalita bola rovnaká, vonkajšie parkovisko obchodného centra Eurovea Galleria v Bratisalve, za čo im opäť pekne ďakujeme. Vždy poteší keď si máš kde kúpiť kávu a ísť na obed a potom dokopy stým veci spojené :).

Začali sme sa pozvoľna rozkladať okolo 12:00 a okolo jednej-pol druhej sme sa už celkom pekne začali zbierať. Prišlo dokopy cca 50 top áut z Bratislavy a okolia na svojich parádnych autách a pekne sme sa rozliezli po parkovisku.

Partnerom akcie boli chalani od finesseshop.sk, ktorí prezentovali svoje naložené produkty značky Auto Finesse, ktorá sa už od roku 1999 zdokonaľuje v oblasti profesionálneho detailingu, bežnej či nadštandardnej starostlivosti o auto v top kvalite.

Chalani venovali 5 produktov do hlavných cien pre TOP4+LOWEST za čo im ďakujeme. Spolu s CC merchom sa tak mohli výhercovia tešiť príjemnému balíčku.

Spôsob súťaže Show'n'Shine sa zmenil z "nálepkového", ktorý bol celkom zaujímavý, no nebol anonymný :D, čiže samoľúbi jedinci sa hanbili nalepiť všetky nálepky sebe, čo bolo super aspoň bola sranda, no vzhľadom aj na kapacitné a logistické pochody sme sa rozhodli pre klasické hlasovanie do urničky. Systém bol ale rovnaký, majiteľ vystaveného auta dostal 4 hlasy / lístky, na ktoré napísal číslo auta, ktorému chcel dať hlas. Mohol aj 4 sebe a takisto ani jeden. Rozhodovali teda o autách ľudia čo sami robia autá a teda vedia oceniť kvalitu daného auta. Limbo sa nemalo ako ani prečo meniť, iba keby sme merali najnižsí pevný bod od zeme, ale to je moc komplikované :D , tak sme sa pekne krútili až kým neostal iba jeden, ktorého hodnota nebola ani naznačená na limbe, nakoľko musíme zväčšiť rozsah najnižších hodnôt :D.

Výsledky ovládli bavoráci a česť VW koncernu zachraňovalo Paťove Polo.

TOP 4 | Show'n'Shine

 1. #14 BMW E30 - 16 hlasov
 2. #15 BMW E28 - 13
 3. #10 BMW Z4 - 9
 4. #12 VW Polo GT - 7

 

LOWEST | Výsledky Limbo

 1. Mazda Miata hardtop - 114 cm
 2. BMW Z4 Cabrio - 117,5
 3. VW Polo 86c G40 - 122,5
  BMW E36 Cabrio - 122,5
  Honda Prelude - 122,5
 4. BMW E30 - 125
 5. Lada 1300 - 127,5
 6. Audi A4 Combi - 132,5

O to, že bolo naozaj čo fotiť a pozerať svedčí aj počet fotiek, ktoré som od vás podostával, a ktoré som aj sám vyhotovil. Teší ma, že prišli aj také exkluzivitky čo sa moc často neukazujú po zrazoch, tento fakt iba potvrdzuje kvalitu akcie, čo si nesmierne ceníme.

Medzi ďalšie exkluzivitky patrili aj nevšedné autá typu Toyota Supra, BMWs E30, E28, E34, Z4, oldschoolové vypimpované Lady, Volkswageny, Fordy, Mini Cooper S, Audi, Seat Leon Cupra R .. a v neposlednom rade tunigové stálice, ktoré už všetci poznáme z rôznych akcií.

O bezpečnosť na zraze sa starala súkromná ochranka :)

 

Do budúcej akcie, pravdepodobne až v novej sezóne budúci rok, by sme chceli zdvihnúť level o niekoľko tried vyššie, samozrejme motivácia aj záujem je, budeme radi ak sa aj naďalej bude dať vybaviť priestor a nejaké niečo navyše :)).

 

Autor: admin


Komentáre
{{ comment.name|capitalize }} - {{ comment.created_at }}
{{{ comment.comment|makeLinks }}}
HORE